Sık Kullanılanlara Ekle   Bilgi Formu 

     
KURUMSAL
Şirket Profili
Sertifikalarımız
Firma Sicil ve Mali Bilgiler
 
Anasayfa      Kurumsal      Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

2002 yılında su arıtma sektöründe hizmet vermeye başlamış olan Kets, uzman kadrosu ile attığı emin adımlar sayesinde kısa sürede piyasada seçkin bir isme sahip olmuştur. Kurulduğundan bu güne kadar; dürüst çalışma ilkesinden hareketle, kalite ve emniyetten taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine görev bilmiş ve bu sayede müşteri güvenini kazanmayı başarmıştır.

2004 yılı içerisinde, arıtma sistemlerinin vazgeçilmez bileşeni olan kimyasal madde satışı da yapmaya başlayan Kets, 2,5 yıllık bir satış döneminin ardından, kendi üretimi ile kendi markasını oluşturmaya karar vermiş ve 2007 senesi başlarında Softamin markasının doğuşu gerçekleştirilmiştir.Softamin'in kalitesi, işletmeye sağladığı kazançları ve sorunsuz işletimi, Softamin'in şimdiden kimyasal sektöründe geniş bir pazar ağına sahip olmasını sağlamıştır.

Kets ve Softamin, her iki markasının da kalitesinin belgelendirilmesi için ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 çalışmalarına başlanmış , kısa bir dönemin ardından bu 3 belgeyi temin etmiş ve şuan ISO standartları kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Su analizi yapılması ile uygun arıtma sisteminin seçimi, dizaynı, montajı ve kimyasal uygulamasını aynı çatı altında birleştirmeyi başarmış bir firma olarak; su ile ilgili her türlü probleminize kalıcı çözüm sağlayarak ve devamında etkin servis ağımız ile sizlere hizmet vererek sektörde daimi bir isim sahibi olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Her geçen gün artan iş potansiyeli ile Kets şu an, Dudulluda ki ofis ve üretim yeri ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yoğun şekilde çalışmaktadır.

Güzel günlerde birlikte çalışmak dileğiyle...

 
Abem Kimya Ak Yapı Bilfen Biltur Binbaşı Bitas Bosal Mimaysan A.Ş. Büro Model Golf Oxy Işık Yayınları Kaynak Holding Kumsu Naturel Niğde Gazozu Öz Yapı İş Ortaklığı Pinhan Safir Ambalaj Hops Sapro Saray Aluminium Saray Kaynak Suyu Sinpaş Sisma Taşkesti Doğal Mineralli Su Universal Hastaneler Grubu Taşdelen  

Bize Ulaşın
+90 (216) 614 09 54
info@ketsaritim.net

Anasayfa | Kurumsal | İletişim | Haberler
www.ultrafiltrasyon.com.tr
Site Created By Netürk Copyright 2013 © Her hakkı saklıdır.